SUBRINA MEN SHOWER GEL & SHAMPOO

800 Lekë

  • Xhel trupi dhe shampo unike  për dush, të krijuara posaçërisht për meshkujt.
  • Pastron dhe freskon flokët  duke ushqyer dhe qetësuar lëkurën tuaj.
  • Përbërësit aktivë: izomerat sakarid, ekstrakt i gjetheve të ullirit, ekstrakt i dëllinjës
  • Lloji i flokëve: Për te gjitha tipet e  flokëve  dhe trupin.
SUBRINA MEN SHOWER GEL & SHAMPOO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro