COPYRIGHT SPLIT END REPAIR CREAM

2700 Lekë

Krem riparues per majat dyshe

  • Permban aminoacide, glicerine dhe keratine
  • Krem ushqyes qe vesh fijen e flokut për të mbuluar efektin e majave dyshe dhe e riparon ne brendesi.
  • Formuluar për te patur flokë të shëndetshëm , të butë, të hidratuar dhe pa elektrizim.
  • Ideal per floke shume te demtuar dhe te elektrizuar

Perdorimi: Aplikojeni ne gjysem gjatesie ne floke te tamponuar me peshqir dhe me pas thajeni sipas deshires

90ml

COPYRIGHT SPLIT END REPAIR CREAM

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro