CURLS ROCK AMPLIFIER 43mL

1000 Lekë

  • Një formulim i fuqishëm që përcakton kaçurrelat, jo vetëm i dizajnuar, por i përdorur nga profesionistët e salloneve.
  • Ky krem ​​për flokë kaçurrela i siguron mbajtje te gjate dhe kontroll të qëndrueshëm, ndërsa mbron flokët nga elektrizimi, shpupuritja dhe lagështia. Ai gjithashtu hidraton, zbut dhe rregullon kaçurrelat, duke i lënë flokët të duken me shkëlqim dhe të shëndetshëm. Për kaçurrela të pabesueshme!
  • Formuluar me agjent mbajtës dhe kondicioner të lehtë për të ndihmuar në gjendjen e flokëve, parandalon elektrizimin, përzierje intensive hidratuese për të lidhur lagështinë brenda flokëve për hidratim të thellë në çdo kaçurrela, Pro Vitaminë B5 për një pamje të plotë dhe ndjesi, Stylize për përcaktimin dhe kontrollin e kaçurrelave të qëndrueshme, dhe vaj Jojoba që është i pasur me antioksidantë dhe vitaminë E.
  • I perhstatshem per floke me onde dhe kaçurrela
  • Aplikojeni ne flokë të tharë me peshqir nga rrënjët deri te majat.Përdridhni pjesët me gishta për të përcaktuar kaçurrelat dhe ondet.Lërini flokët të thahen në ajër ose thajini me difusor  për kaçurrelat jashtë cdo pritshmerie.
CURLS ROCK AMPLIFIER 43mL

1000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro