COPYRIGHT COLOUR LUSTRE OIL

2700 Lekë

  • Vaj per floket qe ndriçon ngjyren tuaj dhe i zbut ato
  • I perzier me vajin e Kokosit lufton elektrizimin, ushqen floket dhe i shton shkelqimin
  • Mbron nga rrezet UV

Perdorimi: Shpërndani një pompë në pëllëmbë të dorës dhe aplikojeni ne flokë të tamponuar  për butësi dhe mbrojtje gjatë stilimit, ose aplikojeni në flokë të thatë për të qetësuar dhe zbutur elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve. Sasine e perdorur rregullojeni sipas  gjatësisë dhe dendësisë se flokëve tuaj.

COPYRIGHT COLOUR LUSTRE OIL

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro