AFTER PARTY

2700 Lekë

  • Krem zbutës Bed Head’s After PartyTM: Një formulë e fuqishme e lëmuar, me shkëlqim, jo vetëm e dizajnuar, por e përdorur nga profesionistët e salloneve.
  • Kremi zbutës The Bed Head After PartyTM është produkti i risive te fundit kundër elektrizimit, për flokë të mëndafshtë, të lëmuar, me shkëlqim dhe me pamje të shëndetshme!
  • Produkti jep gjithashtu një shkëlqim të jashtëzakonshëm. Formuluar me kondicionerë të lehtë për të zbutur shpupuritjen dhe për të shtuar shkëlqim pa i rënduar flokët, një kompleks kundër elektrizimit që zbut dhe thith lagështinë nga ajri.Vaji i farës për të ndihmuar flokët të reflektojnë shkëlqimin në mënyrë më të barabartë. Aroma magjepsëse e frutave të verës.
  • E shkëlqyeshem për çdo lloj flokësh, veçanërisht për flokë me onde, pa jete dhe voluminoz.
  • I lehtë për t’u përdorur, edhe pa pasur nevojë për ngrohje ose stilim.After Party mund të përdoret për të përfunduar pamjen tuaj duke aplikuar një sasi të vogël në flokë të thatë.Mund të përdoret gjithashtu në flokë të lagur dhe të lihet të thahet në ajër për një stil super të lehtë.Kriheni për shpërndarje të barabartë.E aplikueshme për flokë të gjatë dhe të shkurtër.
AFTER PARTY

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro