Fennel + Cardamom Chai Cleansing Bar – 100gr

800 Lekë

  • Sapuni me Çaj te zi indian, kopër dhe kardamon
  • Sapun eksfolues i butë për të pastruar dhe hidratuar. Balta jeshile nxjerr toksinat nga poret, duke ndihmuar në luftimin e akneve, ndërsa gjalpi shea e lë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar. Glicerina ndihmon për të mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të ushqyer.
  • I përshtatshëm për përdorim në fytyrë dhe trup.
  • Siguria e UpCircle:  Çertifikuar nga Shoqata e Dheut organik, 100% natyrale, vegane, pa vaj palme, e qëndrueshme dhe pa perberes te demshem. Prodhuar në MB
  • Aplikojeni me ujë për të krijuar një shkumë kremoze. Për rezultate më të mira, vazhdoni me aplikimin e hidratuesit te fytyrës UpCircle dhe serumin organik të fytyrës.
  • 100gr
Fennel + Cardamom Chai Cleansing Bar – 100gr

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro