Chai Latte Soy Wax Candle

Original price was: 2900 Lekë.Current price is: 2030 Lekë.

  • Qiri dylli i sojës Chai Latte
  • Kënaqni aromën ngrohëse të qiririt tonë të mbushur me çaj te zi indian. E krijuar me kujdes për të krijuar një aromë që është sa dekadente dhe rehati. Krijuar me aromën ngrohëse të vaniljes së ëmbël, kanellës dhe arrëmyshkut.
  • I ripërdorur, i ripërdorur, i ripërdorur: Ky qiri është i mbushur me erëza të mbetura chai të përdorura më parë për të krijuar shurup chai.
  • Ky qiri është vlerësuar më parë me çmimin Indy Best Buy në rishikimin e The Independent për qirinjtë më të mirë të dimrit dhe Krishtlindjeve për vitin 2020.
  • 180 ml, kohë djegieje deri në 35 orë, me dyll soje me burim të qëndrueshëm. Lëreni rreth 1 cm dyll të pa djegur në fund të kavanozit për të shmangur mbinxehjen dhe plasaritjen e xhamit.
  • Premtimi UpCircle 100 për qind vegan, pa egërsi dhe të prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. I vendosur në një kavanoz qelqi – paketim plotësisht i riciklueshëm. Mirë për ju, mirë për botën.
Chai Latte Soy Wax Candle

Original price was: 2900 Lekë.Current price is: 2030 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro