COPYRIGHT SHINE BOOSTER

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 1200 Lekë.

  • 78% më shumë shkëlqim
  • Një përzierje e vajit te kokosit dhe te bajameve, i pasur me acide yndyrore, vitamina dhe antioksidantë ushqejne flokun, kurse vaji natyral i kanelles, i njohur per shkelqimin marramendes qe i jep flokut, bejne qe floket te shkelqejne si asnjehere dhe ngjyra te jete me e gjalle se kurre
Perdorimi: 6-12 pompa booster (varet nga gjatesia dhe dendesia e flokut)  perzihen me cdo conditioner Copyright ne pellemben e dores dhe aplikohet ne gjithe gjatesine  e flokut. Lihet te veproje 3-5min dhe pastaj shpelahet

90ml

COPYRIGHT SHINE BOOSTER

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 1200 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro