SHINE HEIST

2700 Lekë

  • Kremi pa shpelarje krijoni shkëlqim, butësi delikate dhe lëvizje të buta .
  • Ky krem ​​kondicioner ndihmon në parandalimin e shpupuritjeve dhe zbut kutikulat, duke i lënë flokët të butë në prekje dhe më të lehtë për t’u menaxhuar. Kjo përzierje premium jep gjithashtu një shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe një përfundim të shkëlqyeshëm!
  • Formuluar me Cyclopentasiloxane qe ben te mundur zbutjen e kutikules, për të kontrolluar elektrizimin dhe për të mbrojtur nga dëmtimi i nxehtësisë, Silver Pearl Mica dhe silic që rrit shkëlqimin, i cili siguron një sipërfaqe shumë refraktive në flokë dhe kthen dritën dhe Diminethiconol që përmirëson shtrirjen e flokëve dhe mbyll kutikulat.
  • I mbushur me kokrra gjembaçi deti që njihet për pasurimin me omega hidratuese, vitaminë A dhe C dhe vaj trëndafili i cili është i mbushur me vitamina dhe antioksidantë që dihet se arrijne përfitimet e shkëlqimit.
  • Per te gjitha tipet e flokeve
  • Aplikojeni në flokë të lagur përpara tharjes për një shkëlqim optimal. Në varësi të dendesise së flokëve, përdorni një deri në tre pompa dhe punoni në duar përpara se ta aplikoni në flokë në mënyrë të barabartë nga gjysma e gjatësise deri te majat.
  • Këshillë shtesë për flokët kaçurrelë: aplikoni sasi të vogla në mënyrë të barabartë në pjesë të vogla për të përmirësuar menaxhimin dhe hidratimin e flokëve
SHINE HEIST

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro