Shampoo + Condicioner – Haircare Duo – kurse 10%

Original price was: 5500 Lekë.Current price is: 4950 Lekë.

Hidraton dhe ushqen flokët duke I dhene shkëlqim

Redukton keputjen dhe forcon flokët

Promovon një skalp të shëndetshëm

Kurseni 10% me setin shampo dhe kondicioner, I cili do t’i lërë flokët tuaj jashtëzakonisht të butë, të fortë dhe me shkëlqim.

Paketim 100% i riciklueshëm në kavanoza qelqi me kapak alumini.

Formuluar pa vaj palme, parabene, ftalate, sulfate, silikone, vaj mineral dhe parfum.

Shampoo + Condicioner – Haircare Duo – kurse 10%

Original price was: 5500 Lekë.Current price is: 4950 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro