Chocolate + Charcoal Chai Cleansing Bar – 100gr

1000 Lekë

  • Sapun Çaji te zi me qymyr dhe çokollatë
  • Sapun me eksfolim të butë dhe detoksifikues per fytyrën dhe trupin. Qymyr druri i aktivizuar tërheq toksinat dhe mbyll poret, ndërsa ekstrakti i kakaos nxit qarkullimin dhe ndriçon lëkurën.
  • E përkryer për përdorim si në trup ashtu edhe në fytyrë.
  • I bërë me erëza të mbetura nga çaji i zi indian të përdorura për të krijuar shurupin e çajit Henny & Joe.
  • Siguria e UpCircle: Organike e certifikuar nga Soil Association, 100% natyrale, vegane, pa vaj palme dhe pa perberes te demshem
  • Aplikojeni me ujë për të krijuar një shkumë kremoze. Për rezultate më të mira, vazhdoni me aplikimin e hidratuesit te fytyrës UpCircle dhe serumin organik të fytyrës.
  • 100gr
Chocolate + Charcoal Chai Cleansing Bar – 100gr

1000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro