OWN WAY EAU DE PARFUM 100mL

19100 Lekë

  • 100% parfum me baze bimore
  • Ai përbëhet tërësisht nga elementët botanikë që rrjedhin nga bimët, pemët, lule, drurët, si dhe bimët aromatike të rritura në 0 km në Ortofficinen tonë farmaceutike me metodën biodinamike.
  • OWN WAY ka gjithashtu veti aroma-terapike dhe kuruese nga bimet qe permban ne prezierjen e saj eksluzive.
  • Të gjitha vajrat thelbësore, rrëshirat dhe esencat absolute botanike përbejnë unazën unike të bimëve nga të cilat vijnë.

Perberesit: Vaj esencial  i portokallit Sicilianndihmon ne luftimin e depresionit dhe renies se energjise. Eshte ideale ne reduktimin e ankthit.

Vaji esencial i Sherebeles- ndihmon ne lehtesimin e situatave te veshtira emocionale, stresuese, te pavendosur duke fituar nje prespektive me te mire.

Vaji  esencial i Myrtlel- aroma e saj mbështet ne frymën e duhur, pastron gjoksin dhe ndikon pozitivisht ne problemet e përditshme.

Vaji esencial i Lavender nga agrikultura biodinamike- jep ekuiliber dhe qetesi ne mendje dhe ne trup. Cliron tensionet fizike dhe mendore si dhe ndihmon ne luften kunder stresit dhe pagjumesise.

Vaji esencial i Trumzes nga agrikultura biodinamike – eshte nje toner mjaft I fuqishem. Forcon nervat dhe stimulon funksionet e trurit, kjo permireson memorien dhe perqendrimin.

Vaji esencial i Rozmarines nga agrikultura biodinamike permireson kujtesen,parandalon pagjumesine, lodhjen psikologjike dhe fizike. Nxit gjumin dhe permireson vullnetin.

Dru Cedar- aroma e saj e ngrohte dhe freskuese eshte ideale per te luftuar stresin. Ajo rrit forcen e brendshme, qartesine e mendimit dhe vetebesimin.

Vaji esencial i piperit roze- aroma e saj delikate dhe e athët kryen një funksion revitalizues dhe stimulues për të mbështetur trupin, duke hequr lodhjen.

Esenca e vaniljes ka veti relaksuese dhe qetesuese. Lufton pagjumesine dhe qeteson urine nervore.

Aquilaria Agollocha extract- një rrëshirë e çmuar dhe aromatike që është formuar në Aquilaria, e quajtur ndryshe “Pema e perëndive”. Era e saj eshte paksa e ëmbël e cila ndihmon ne relaksim, duke hequr stresin dhe tensionet.

Nuk permban– OWN WAY nuk permban perberes sintetik. 100% orgjin natyrale.

Out of stock

Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro