NO-RINSE MOIST CONDITIONER

4400 Lekë

  • Balsam pa shpelarje per floke te thate, shume te thate dhe te elektrizuar .
  • Lehteson krehjen, jep zbutje te menjehershme dhe ushqen intensivisht flokun .

Perberesit : Lajthi biodinamike e cila zbut fibren e flokut dhe e ben me te menaxhueshme, Mjalt organic i cili qeteson, ushqen si dhe I jep shume shkelqim flokut tuaj dhe Vak Macadamia  e pasur ne proteina, riparon dhe ushqen thelle flokun e thate dhe pa jete. Me arome vanilje, kanelle dhe portokall

Perdorimi: sperkateni ne floke gjysem te thate dhe mundohuni ta shperndani ne menyre te barabarte ne te gjithe gjatesine e tij. Me pas vazhdoni me stilimin.

NO-RINSE MOIST CONDITIONER

4400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro