SILK ‘N’ GLOW HAIR BATH

3600 Lekë

  • Shampo per floke te thate, te elektrizuar dhe poroz.
  • Jep shkelqim, ribalancon hidratimin natyral te flokut duke eleminuar efektin “elektrizim”
  • Portokalli i embel, vanilja dhe mandarina ,i japin nje arome te fresket dhe sensuale, duke e bere një linjë ushqyese që rikthen elasticitetin e menjëhershëm dhe siguron hidratim të qëndrueshëm ne floke

Perberesit: Tershere biodinamike i jep flokut hidratim dhe zbutje.Cupuaçu Organik ushqen, zbut dhe I jep shkelqim fibres se flokut dhe Ethical arra braziliane  e pasur ne vitamine A dhe B te tretshme ne uje, te cilat kane efekt anti-elektrizim duke e bere floket me te lehte per ti krehur.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SILK ‘N’ GLOW HAIR BATH

3600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro