COLOUR GODDESS SHAMPOO 970mL

4500 Lekë

  • Kjo shampo per floke te lyer eshte e mbushur me vaj për të ndihmuar në mirëmbajtjen e ngjyrave dhe për të mbajtur ato te gjalla dhe elektrike.
  • Pastron thellësisht, ushqen dhe zbut në mënyrë që flokët të lihen të freskët, të shëndetshëm dhe te pa elektrizuar.
  • Formuluar me Vitaminë E dhe Farat e Linit që janë lëndë ushqyese thelbësore dhe antioksidantë të fuqishëm, Vaji i Kokosit është i pasur me acide yndyrore dhe dihet se depërton thelle per te zbutur flokët e lyer, Amodimethicone për të zbutur elektrizimin, shpupuritjen dhe qendrimin statik, Vajin e Bajames së ëmbël për hidratim dhe ushqim., dhe Keratin që ndihmon në strukturimin dhe riparimin e flokëve të dëmtuar.
  • Aromë kafe/karamel.
  • I pershtatshem per floke te lyer (brune, te kuqe dhe karrote). Per rezultate me te mira perdoreni me kondicionerin Colour Goddess
COLOUR GODDESS SHAMPOO 970mL

4500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro