LIP BALM MINT

700 Lekë

  • Buzët e plasaritura i përkasin të shkuarës falë balsamit tonë të buzëve ATTITUDE mente.
  • Është formuluar me agjentë ushqyes të natyrës si gjalpë shea, vaj kokosi dhe vaj ulliri për t’i mbajtur buzët tuaja të buta dhe të mbrojtura gjatë gjithë ditës!
  • Formula pa plastikë, EWG VERIFIED™ e biodegradueshme dhe vegane.
  • Do të bini në dashuri me ndjesinë e saj të lehtë të nenexhikut. Duhet të themi më shumë? Buzët tona janë të vulosura!
  • Me një gamë të gjerë përbërësish ushqyes, ofron kujdes të butë dhe të dashur për ju dhe mjedisin.

 

LIP BALM MINT

700 Lekë

SKU: 11980 Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro