MATERIA

1400 Lekë

  • 100% natyral i marrë nga ngurtësimi i vajit të ullirit dhe vajrave të tjerë të çmuar vegjetalë, me formulë mbrojtëse, ushqyese për shkak të përbërjes së saj të bazuar në lipide.
  • Me strukturë mikro-eksfoluese për shkak të petaleve organike të lulekuqës, ajo eliminon toksinat dhe papastertite duke e lëne lëkurën të butë si kadife.
  • Anti-stres dhe energjik, aroma-terapeutike për shkak të një përzierje te vajrave thelbësor esencial.
  • Permban: Vaj esencial te Babasu i cili mbron shtresat e lekures nga dehidratimi, duke e mbajtur te bute dhe te hidratuuar gjate gjithe kohes. Vaj ulliri extra i virgjer biodinamic, i marre nga zona e Mesdheut i cili ndihmon lekuren te ruaj vitaminat, anti-oksidant dhe acidet yndyrore.
  • Petale organike te lulekuqes , te cilat kane veti qetesuese, anti-oksidante dhe kundra plakjes, duke i dhuruar lekures freskine. Ato gjithashtu luajne rolin e nje eksfoluesi delikat i cili heq toksinat dhe papasterti nga lekura.

80gr.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro