VELUTTO

1600 Lekë

  • 100% e perpftuar nga natyra.
  • Rivendos barrierën lipidike të dëmtuar nga kushtet e motit dhe shkaqet e brendshme (ftohja, gripi, mungesa e vitaminave, dehidratimi).
  • Antioksidant, mbron nga radikalet e lira. Mbron buzët nga kushtet e vështira klimatike. Jep hidratim afatgjatë gjatë gjithë ditës.
  • Formula e balsamit xhel eshte ideale për burra dhe gra. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të të gjitha moshave.
  • I testuar Dermatologjikisht dhe pa nikel
  • Perdorimi: Vendosni një sasi të vogël në majë të gishtërinjve dhe më pas shpërndajeni në buzë derisa të thithet plotësisht. Mund të aplikohet pak para se të shkoni në shtrat dhe funksionon gjatë natës kështu që të zgjoheni me buzë të buta dhe të hidratuara.

10mL

VELUTTO

1600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro