Chocolate Charcoal Chai Soap Bar 100gr

1.050 L

Sapun Çaji te zi me qymyr dhe çokollatë

Sapun me eksfolim të butë dhe detoksifikues per fytyrën dhe trupin. Qymyr druri i aktivizuar tërheq toksinat dhe mbyll poret, ndërsa ekstrakti i kakaos nxit qarkullimin dhe ndriçon lëkurën.

E përkryer për përdorim si në trup ashtu edhe në fytyrë.

I bërë me erëza të mbetura nga çaji i zi indian të përdorura për të krijuar shurupin e çajit Henny & Joe.

Siguria e UpCircle: Organike e certifikuar nga Soil Association, 100% natyrale, vegane, pa vaj palme dhe pa perberes te demshem

Aplikojeni me ujë për të krijuar një shkumë kremoze. Për rezultate më të mira, vazhdoni me aplikimin e hidratuesit te fytyrës UpCircle dhe serumin organik të fytyrës.

 

Chocolate Charcoal Chai Soap Bar 100gr

1.050 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro