MINERAL SUNSCREEN STICK SPF30 TROPICAL

3.000 L

  • Formuluar me oksid zinku, një filtër i sigurt dhe efektiv kundër diellit sipas ekspertëve të EWG, ky shkop mineral mbrojtës nga dielli formon një pengesë fizike që mbron nga rrezet UVA dhe UVB.Tekstura e tij aplikohet lehtë, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të ushqyer pa ndjesi yndyre.Vjen në një tub kartoni inovativ të biodegradueshëm për të reduktuar plastikën!

    Stiku kundër diellit i krijuar për lëkurë të ndjeshme: I testuar dermatologjikisht, formula e tij hipoallergjike redukton rrezikun e alergjive

    Pa filtra UV potencialisht të dëmshëm për shkëmbinjtë koralorë

    Mbrojtës kundër diellit me aromën tropikale, të certifikuar nga PETA

MINERAL SUNSCREEN STICK SPF30 TROPICAL

3.000 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro