SHOWER GEL REGENERATING

1500 Lekë

  • Shampoe trupit ne forme xheli, me ekstrakte të gjetheve të limonit  ndihmon në pastrimin dhe rigjenerimin e lëkurës.
  • EWG Verified ™, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, shampoja përmban ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
  • Fale fuqise se natyres, lekure juaj do te jete me e paster dhe me e shendetshme.
SHOWER GEL REGENERATING

1500 Lekë

SKU: 41292 Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro