RESURRECTION SHAMPOO 970mL

4500 Lekë

  • Eshtë krijuar nga profesionistë për të lënë flokët e dëmtuar të duken më elastik, të butë dhe të shëndetshëm. Kjo shampo për riparimin e dëmtimeve ka teknologji të patentuar, e cila ndihmon që kombinimi unik i përbërësve të kujdesit për flokët, të qëndrojnë në flokë gjatë gjithë ditës.
  • Shampoja ndihmon në riparimin e flokëve të thatë të dëmtuar, ushqen dhe hidraton flokët.
  • Formuluar me Amodimethicone për të ndihmuar në riparimin e dëmtimeve të jashtme dhe zbutjen e kutikulës së flokëve në mënyrë që ato të duken më të shëndetshëm dhe të ndjehen të qetë, Kloruri Behentrimonium për lagështirë, kondicionim dhe ushqim dhe Ekstraktin Selaginella Lepidophylla, i njohur gjithashtu si ‘bima e ringjalljes’ me vetitë e mbajtjes së hidratimit.
  • Aromë me lëng frutash. E pershtatshme per floket te dobet dhe te demtuar. Per rezultate me te mira te perdoret me Resurrection Repair conditioner.
RESURRECTION SHAMPOO 970mL

4500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro