All Because & Fresh Linen Twilight Treasure Gift set

6200 Lekë

Diçka e vogël dhe e bukur është krijuar në këtë llambë. Ngjyrat janë të përziera si gurë të çmuar, bluja elektrike dhe vjollca mbretërore të martuara së bashku ne përjetësinë. Pjesa e sipërme prej bronzi e përfundon llambën me stil.

Ne kemi përshtatur ‘All Because” me aromën e mrekullueshme Fresh Linen – një aromë jashtëzakonisht e pastër dhe e fresket, me elementë të aloes dhe frangipani të cilat kombinohen me notat e livandës dhe agrumeve.

Kombinim perfekt nga një llambë e bukur parfumesh dhe një shishe 250 ml me aromë Ashleigh & Burwood, nder me te shiturat e kolksioneve tona, ky set ështe ideale për dhurate dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar udhëtimin tuaj të aromës në shtëpi.

All Because & Fresh Linen Twilight Treasure Gift set

6200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro