BABY BUBBLE WASH PEAR

1500 Lekë

E keni pyetur ndonjëherë veten pse gishtat e duarve dhe këmbëve rrudhosen në banjë? Kjo dukuri na ndihmon t’i kapim gjërat më mirë – si rosat e gomës pershembull! Dhe nje arsye më tepër për t’i bërë të vegjlit tuaj të kalojnë me shume kohe në banjë eshte shampo ATTITUDE’s Baby Bubble  – Nektar Dardhë.

Funksionon edhe si larës për foshnjat edhe si banjë me flluska, që do të thotë se mund ta përdorni për të larë foshnjën, por edhe ta derdhni në banjë për të krijuar atë re me flluskë që pëlqejnë shumë fëmijët.

Me aromë të lehtë te nektarit gjallërues të dardhës, larësja jonë natyrale me flluska është EWG VERIFIED dhe e butë për lëkurën e fëmijës suaj.

Është krijuar me kujdes me përbërës hipoallergjikë, natyralë dhe mbrojtës si gjethet e boronicës për t’i mbajtur ato komode, të paster dhe kurioze!

Ashtu si të gjitha produktet tona, edhe ky larës me flluska për fëmijë është pa kimikate të forta, sepse ne nuk duam kurrë t’ju shpërthejmë flluskën tuaj!

BABY BUBBLE WASH PEAR

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro