BABY BODY LOTION PEAR

1500 Lekë

  • Ndieni që fëmija juaj është rritur sa hap e mbyll syte? Poeshtë e vertete, të sapolindurit dyfishojnë peshën e tyre gjatë pesë muajve të parë të jetës. Pavarësisht se sa shpejt rriten, mbajeni të përqafuar dhe të lumtur lëkurën e saj, me kremin e trupit të ATTITUDE me Nektar Dardhe.
  • Locioni ynë për fëmijë hidraton lëkurën e tyre në mënyrë që ai të rritet, të luajë dhe të flejë sa më rehat. Ky locion i lehtë për trupin, është krijuar me kujdes, me përbërës delikat, hipoalergjik dhe i pasuruar me gjethe te boronicës për ta mbajtur lëkurën e tyre të shëndetshme dhe të mbrojtur.
  • Foshnja juaj do të jetë e sigurt, e butë dhe e vendosur në aventura kudo që e çon kurioziteti i saj!
BABY BODY LOTION PEAR

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro