COLOUR TRIP SEMI-PERMANENT HAIR COLOUR

Original price was: 1800 Lekë.Current price is: 540 Lekë.

Një gamë prej 7 nuancash që duke u miksuar mund të jenë nga tonet e forta deri tek ato që nuk i keni imagjinuar kurrë.

Benefitet e tyre janë:
• Ngjyra rebele që zgjasin deri në 20 larje
• Rezultate të qëndrueshme që zbehen në të njëjtin ton
• Krijon tone të gjalla me maksimumin e shkëlqimit
• Plotësisht i miksueshëm
• Formulë e butë me acidic pH që ndihmon në mbylljen e kutikulave
• Flokët mbeten të butë dhe të menaxhueshëm
• Përmbajnë Keratin të hidrolizuar dhe Vaj arre kokosi, përbërës që janë të njohur për hidratimin dhe forcimin e flokut
• Vjen në formë krem-xhel për një aplikim më të thjeshtë

Mënyra e aplikimit:
Pasi keni larë flokët me shampo aplikoni Colour Trip direkt në flokë (holluesi nuk është i nevojshëm), lëreni 20-30 min dhe pastaj shpëlajeni me ujë të bollshëm. Pasi të keni hequr bojën e tepërt aplikoni Colour Goddess krem nga gjysma e gjatësisë dhe shpëlajeni përsëri. Stiloni sipas dëshirës.

COLOUR TRIP SEMI-PERMANENT HAIR COLOUR
SKU: N/A Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro