Paradiso & Fresh Linen Fragrance Lamp Gift set

7800 Lekë

Kjo llambë është punuar me dorë duke përdorur copa mozaiku argjendi te shnderritshem dhe duke krijuar një efekt pasqyre të copëtuar që është vërtet mahnitës. Përfunduar me nje kapak qe i ngjason një kurore argjendi.

Një aromë jashtëzakonisht e pastër dhe e fresket, me elementë te aloes dhe frangipani të kombinuara me nota livande dhe agrume. Kjo aromë ngjall ndjenjën e pastertise së çarçafëve të bardhë që valviten nga një fllad i lehtë.

Kombinim perfekt nga një llambë e bukur parfumesh dhe një shishe 250 ml me aromë Ashleigh & Burwood, nder me te shiturat e kolksioneve tona, ky set ështe ideale për dhurate dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar udhëtimin tuaj të aromës në shtëpi.

Paradiso & Fresh Linen Fragrance Lamp Gift set

7800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro