Egyptian Sunset & Moroccan Spice Fragrance Lamp Gift set

7800 Lekë

Ngjyrat e djegura ne të verdhë dhe qelibar, zbulojnë copa mozaiku të artë që vezullojnë si shkëlqimi i thesareve egjiptiane të fshehura në rërë. Me prekje delikate të vjollcës së muzgut dhe një kapak floriri, kjo llambë është një zbulim i vërtetë.

Aromat emocionuese të një soakut të nxehtë maroken kombinohen me një përzierje të pasur të aromave ngjitëse të mjaltit, arrëmyshkut dhe bergamotit. Notat bazë prej druri të agarwood dhe drurit të sandalit shtojnë thellësinë e tokës.

Kombinim perfekt nga një llambë e bukur parfumesh dhe një shishe 250 ml me aromë Ashleigh & Burwood, nder me te shiturat e kolksioneve tona, ky set ështe ideale për dhurate dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar udhëtimin tuaj të aromës në shtëpi.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro