SELF ABSORBED CONDITIONER

2.400 L

Ushqeni, riparoni dhe forconi flokët me Kondicionerin Mega Nutrient! Ky kondicioner ushqyes riparon dukshëm flokët e dëmtuar dhe forcon flokët e dobët nga brenda. Për flokë super të shndritshëm, të hidratuar dhe të kondicionuar!

Formuluar me një agjent kondicioner jo-silikoni i krijuar për të zbutur, reduktuar staticitetin pa rënduar flokët, Fibra Active që përbëhen nga dy lëndë ushqyese që depërtojnë në fibrën e flokëve dhe riparojne proteinat e flokëve të dëmtuara, Agjent anti-statik që mbron flokët nga elektrizimi dhe shpupuritja, dhe vaji i bajames që është i pasur me vitaminë E dhe më i njohur për përfitimet e tij ushqyese.

E shkëlqyeshme për flokë të thatë , te lyer dhe te dëmtuar nga dekolorimi!

Aplikojeni nga mesi i gjatësisë deri te majat e flokëve, lëreni për 3-5 minuta dhe më pas shpëlajeni. Për rezultate më të mira, përdorni së bashku me shampon e vet.

SELF ABSORBED CONDITIONER

2.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro