SUBRINA HAND CREAM

700 Lekë

  • Krem ushqyes për duart, hidraton, ushqen dhe rigjeneron lëkurën.
  • Përmban gjalpë Shea dhe vaj kokosi që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën e thatë dhe ndihmojnë në rikthimin e elasticitetit të saj
SUBRINA HAND CREAM

700 Lekë

Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro