THERMAL STRESS PROTECTOR

4800 Lekë

  • Locion me mbajtje mesatare, shton shkelqim ne floke.
  • Mbron floket nga te gjitha burimet e nxehtesise
  • Ndihmon ne kohezgjatjen e stilimit tuaj

Perdorimi: sprucojeni ne floke te paster dhe te lagura ne gjithe gjatesine e flokut 10 cm larg. Me pas vazhdoni me stilimin

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon.

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

Out of stock

Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro