GLAMSHINE CLOUD

4900 Lekë

  • Vaj ne forme spray, i cili iu jep shume shkelqim flokeve
  • U jep flokeve efektin e mendafshit si dhe krijon nje barrier kunder ndotjes se jashtme.

Perdorimi: sprucojeni ne te gjithe flokun  dhe vazhdoni me stilimin.

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

GLAMSHINE CLOUD

4900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro