SCULPTING MIST

4500 Lekë

  • Llak ekologjik me mbajtje te forte per floket tuaj.
  • Strukturon floket pa I renduar ato. Nuk le mbetje.
  • Floket marrin forme 3 minuta pasi ta keni sprucuar.

Perdorimi: sprucojeni ne floke te thate mbas perfunimit te stilimit.

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon.

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

SCULPTING MIST

4500 Lekë

Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro