Twinkle Star & Moroccan Spice Fragrance Lamp Gift set

6200 Lekë

E punuar me dorë nga copeza të mozaikut nga argjendi vezullues, llamba Twinkle Star është “Ylli” i këtij grupi të llambave aromatike. E shoqëruar me aromat e ngrohta të mjaltit, portokallit dhe arrëmyshkut ,si edhe me erëza marokene për një shije komode – perfekte për dhurate.

Kombinim perfekt nga një llambë e bukur parfumesh dhe një shishe 250 ml me aromë Ashleigh & Burwood, nder me te shiturat e kolksioneve tona, ky set ështe ideale për dhurate dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar udhëtimin tuaj të aromës në shtëpi

Twinkle Star & Moroccan Spice Fragrance Lamp Gift set

6200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro