AFTER-SUN HAIR MASK

3800 Lekë

  • Maske flokesh riparuese dhe ushqyese
  • Ajo siguron ushqim dhe mbrojtje per flokët që kanë vuajtur efektet e diellit, kripës ose klorit.

Perdorimi: Pasi te keni lare floket, aplikoni masken ne gjatesi, lereni te veproje 3-5min dhe me pas shpelajeni.

Perberesit:Fara Anise biodinamike, performojne si antioksidant te cilet luftojne radikalet e lira te shkaktuar nga  agresoret e jashtem.

Fara organike te Baobabit, te cilat fale acideve yndyrore te ngopura, rrisin elasticitetin dhe forcojne lipidet ne shtresat e lekures.

Vaji I perftuarnga fruit I pasionit, I shton flokeve hidratimin

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

AFTER-SUN HAIR MASK

3800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro