NATURAL DEODORANT CHAMOMILE

1500 Lekë

  • Deodoranti ATTITUDE Pa Plastik per lekura te ndjeshme
  •  Lehtë për t’u aplikuar, ky deodorant kremoz EWG VERIFIED™ rrëshqet lehtësisht në lëkurë ndërsa siguron hidratim maksimal, falë gjalpit të shea dhe vajit të kokosit që përmban formulimi i tij.
  • Përbërësit qetësues si tërshëra do t’i lënë sqetullat tuaja të buta dhe do të çliroheni natyrshëm nga aromat e padëshiruara gjatë gjithë ditës, pasi hidroksidi i magnezit do t’ju mbajë të thatë pa përdorimin e përbërjeve të aluminit.
  • E disponueshme në 4 versione të ndryshme: vaj argani, vaj avokado dhe kamomil
  • Paketim i biodegradueshëm pa plastikë për të reduktuar mbetjet
  • Hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar për lëkurë të ndjeshme: nuk përmban alergjenë të njohur, parfum ose sodë buke.
  • Pa parabenë, triclosan, steareths, ftalate, pude ose ngjyra artificiale që gjenden në deodorantët tradicionalë.
NATURAL DEODORANT CHAMOMILE

1500 Lekë

SKU: 40864 Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro