REMEDY HAND BALM

1500 Lekë

  • Trajtim per duart tuaja, ushqen lekuren dhe si dhe ploteson lipidet e humbura ne lekure.
  • Veprim intensive riparimi per duar te thata dhe te plasaritura.

Perdorimi: aplikojeni ne duart tuaja dhe masazhojeni derisa lekura ta perthithi

Perberesit: Biodynamic Walnut- e pasur me vitaminë C, flavonoide dhe tanine, kryen një veprim anti-plakje, anti-njollë dhe anti-skuqje.

Kia Organike – e pasur me Omega-3 dhe me acidet yndyrore esenciale (82%), ajo dallon tharjen e lëkurës dhe stimulon rindërtimin e barrierave të lipideve.

Ethically – prodhuar ne Patauà. E pasur me Omega-9 dhe acid palmitik, siguron një ushqim të thellë dhe favorizon formimin e një shtrese mbrojtëse lipofilike në lëkurë, e cila ndihmon në parandalimin e humbjes së ujit trans-epidermik..

Nuk permban: PRESERVATIVES/ PARABENS/ SILICONS / PETROLATUM / PEG, PPG & BG/ EDTA/ SYNTHETIC FRAGRANCES/ ARTIFICIAL COLOURANTS

30mL

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro