SERIAL BLONDE CONDITIONER 970mL

5000 Lekë

  • Kondicioneri Bed Head Serial Blonde TM ndihmon që flokët bjond të kthehen në më të mirët e tyre.Ndihmon në riparimin e dëmtimeve, forcimin e flokëve bjondë dhe mbrojtjen e flokëve nga elektrizimi dhe shpupuritja.Kondicioneri gjithashtu hidraton dhe zbut flokët.
  • Formuluar me Dimethicone për të mbrojtur dhe hidratuar flokët e dëmtuar, në mënyrë që të duken më të shëndetshëm dhe më të fortë, Kompleksi Kondicionues për të zbutur dhe ushqyer flokët bjondë,  Agjent Anti-Statik për të mbrojtur flokët nga elektrizimi dhe shpupuritja, Aminoacidet që janë blloqet e proteinave të flokëve më të fortë, dhe Protein Blend që është e njohur për të forcuar dhe strukturuar proteinat e flokëve.
  • Aromë tropikale ekzotike. Ideale per floke natyral bjond ose te lyer. Aplikohet ne gjatesi pas shampos, duke e lene te veproje 3-5 minuta, me pas shpelaje me uje te bollshem Per rezultate per te mira rekomandohet te perdoret me Serial Blonde Shampo.
SERIAL BLONDE CONDITIONER 970mL

5000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro