SERIAL BLONDE SHAMPOO 970mL

4500 Lekë

  • Shampo ndihmon për të riparuar dëmtimin, për të mbrojtur flokët nga dëmtimet në të ardhmen dhe për të ruajtur ngjyrën e shëndetshme të flokëve bjonde.Gjithashtu pastron, hidraton dhe zbut thellë flokët.
  • Formuluar me Fibra Aktive që depërtojnë në fibrat e flokëve dhe ristrukturojnë proteinat e dëmtuara të flokëve për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetshme të flokëve, Kompleksin Kondicionues që hidraton dhe zbut , Benzophenone mbrojtës UV dhe Keratine e hidrolizuar përbërësi kryesor i proteinave në flokë, për të zvogëluar elektrizimindhe për të përmirësuar menaxhimin e flokëve.
  • Aromë tropikale ekzotike. Ideale per floke natyral bjond ose te lyer. Per rezultate per te mira rekomandohet te perdoret me Serial Blonde conditioner.
SERIAL BLONDE SHAMPOO 970mL

4500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro