SMOOTHING CREAM

4700 Lekë

  • Krem pa shpelarje per floke te thate, te veshtire per tu menaxhurar
  • Zbutje ektreme edhe per floken me te veshtire, duke i  pregatitur per ti stiluar dhe drejtuar me lehte.

Perdorimi: aplikojeni ne floke te lagur dhe me pas vazhdoni me stilimin.

Perberesit: Kumini Biodinamik stimulon mikro-qarkullimin duke e detoksifikuar flokun, Trendafili Organik  i pasur ne anti-oksidant, carotenoids, vitamina dhe phytosterol  dhe Ethical Buriti  ndalon dehidratimin e flokut, I jep jete, e forcon dhe e ben te shendritshem.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SMOOTHING CREAM

4700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro