SMOOTHING CONDITIONER

4000 Lekë

  • Zbut, kontrollon volumin si dhe lehteson krehjen.
  • Eleminon elektrizimin.
  • Një përzierje e sofistikuar e agrumeve dhe drureve, për një sinergji të përsosur te hidratimit,zbutjes dhe shkelqimit.

Perberesit: Kumini Biodinamik stimulon mikro-qarkullimin duke e detoksifikuar flokun, Trendafili Organik  i pasur ne anti-oksidant, carotenoids, vitamina dhe phytosterol  dhe Ethical Buriti  ndalon dehidratimin e flokut, I jep jete, e forcon dhe e ben te shendritshem.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SMOOTHING CONDITIONER

4000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro