WAVE RIDER

2700 Lekë

Bed Head’s Wave RiderTM është një krem stilues i lehtë, por i fuqishëm

  • I jep qëndrueshmëri të gjatë flokëve, duke i mbajtur ato më të lëmuara dhe onde te mire percaktuara.
  • Formuluar me një përzierje polimerësh që japin qëndrueshmëri të gjatë dhe përmirësojne krijimin e stilit përmes teknologjisë së kujtesës së formës, glicerinës dhe silikoneve që depërtojnë në fibrat e flokëve në mënyrë që flokët të hidratohen nga brenda.
  • Është i mbushur me alga te detit të kuq, të cilat janë të pasura me antioksidantë dhe të njohur për përfitimet hidratuese së bashku me Hibiscus që është një burim i pasur vitaminash dhe i njohur për të shtuar shkëlqim!
  • Per te gjitha tipet e flokeve, por per flokë të mesëm në të hollë, jep një volum shtesë
  • Përhapeni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur ose të tharë me peshqir.Thajeni me furçë ose lereni te thahet natyrshëm dhe formoni stilin e dëshiruar.
WAVE RIDER

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro