Black Raspberry Lamp Fragrance

1400 Lekë

Një përzierje e frutave të kuqe plot lëng, me thekse limoni dhe bergamoti, kjo aromë e mbështetur me trëndafil, kajsi dhe myshk, na jep nje gjendje te forte emocionaleënë një kthesë emocionuese por delikate.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Manaferra
  • Bergamot
  • Myshku

250ml

Black Raspberry Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro