Coffee FACE SCRUB – Floral Blend for SENSITIVE SKIN – 100mL

2350 Lekë

  • Skrab fytyre me kafe dhe përzierje lulesh për lëkurë të ndjeshme
  • I formuluar për lëkurë të ndjeshme me vajra esencialë kamomili, trëndafili, barbarozë dhe paçuli.
  • I njohur për vetitë e tij anti-inflamatore, kamomili qetëson skuqjen dhe irritimin, duke e bërë një ilaç ideal për ankesat e lëkurës si rosacea, aknet dhe psoriasis. I pasur me vitamina E dhe B, vaji jojoba hidraton thellësisht, duke ndihmuar lëkurën e thatë dhe të dehidratuar të rifitojë hidratimin.
  • Ky skrab fytyre largon butësisht qelizat e thata dhe të vdekura për t’ju lënë të ndiheni të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim. I përzier me gjalpë shea për të ushqyer lëkurën pas pastrimit.
  • Siguria e UpCircle: 100 % vegan, pa egërsi dhe e prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini në paketim plotësisht të riciklueshëm
  • Përzieni skrabin përpara se ta aplikoni në fytyrë të lagur me lëvizje rrethore. Lëreni për disa çaste, shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Ky skrab mund të përdoret disa herë në javë.
  • 100ml
Coffee FACE SCRUB – Floral Blend for SENSITIVE SKIN – 100mL

2350 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro