Coffee FACE SCRUB – Herbal Blend for ACNE – 100mL

2350 Lekë

  • Skrab për fytyrën me kafe dhe përzierje bimore për aknet
  • Skrab fytyre me kafe i formuluar për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar me vajra esencialë rozmarine, trumzë, petitgrain dhe pemë çaji.
  • Një vaj i fuqishëm antibakterial dhe antiseptik, vaji i rozmarinës ndihmon në mbajtjen larg pikave të bardha, pikave të zeza dhe akneve, ndërsa trumza ka veti të forta antibakteriale dhe antimikrobike që ndihmojnë kundër akneve dhe njollave.
  • Ky skrab fytyre largon butësisht qelizat e thata dhe të vdekura për t’ju lënë të ndiheni të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim. I përzier me gjalpë shea për të ushqyer lëkurën pas pastrimit.
  • Siguria e UpCircle: 100 % vegan, pa egërsi dhe e prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini në paketim plotësisht të riciklueshëm
  • Përzieni skrabin përpara se ta aplikoni në fytyrë të lagur me lëvizje rrethore. Lëreni për disa çaste, shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Ky skrab mund të përdoret disa herë në javë.
  • 100ml
Coffee FACE SCRUB – Herbal Blend for ACNE – 100mL

2350 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro