FASHIONISTA VIOLET SHAMPOO 750mL

3600 Lekë

Për flokë biond, me fije dhe natyral të thinjur
• Me pigment violet, i jep flokut tone të ftohta
• Shuan të verdhën e padëshiruar nga biondet
• Nuk përmban Sulfat dhe i lë flokët me shumë shkëlqim
• Mbajeni në flokë të lagur për 10min dhe më pas vazhdoni me kremin

FASHIONISTA VIOLET SHAMPOO 750mL

3600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro