COLOR PROTECTION VEIL

2200 Lekë

  • Spray qe parandalon venitjen e ngjyres se flokut.
  • Veti anti-oksidante dhe rigjalleruese per ngjyren e flokut

Perberesit: Goji Berrie organik rigjalleron fibrat e flokut dhe mbron nga oksidimi i ngjyres, kumbulla Kakadu  e cila ka veti detoksifikuese, anti-plakje dhe energjike, si dhe rrush te kuq biodinamik qe e mban ngjyren te shnderritshme dhe flokun e bute

Perdorimi: sperkateni ne floke gjysem te thate dhe mundohuni ta shperndani ne menyre te barabarte ne te gjithe gjatesine e tij. Me pas vazhdoni me stilimin.

COLOR PROTECTION VEIL

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro