BEAUTY ESSENTIALS SET

1900 Lekë

Seti GLOV Beauty Essentials është një domosdoshmëri kur bëni grim dhe hiqni make-up. Në të do të gjeni:

  • Sfungjerin e grimit GLOV, i cili do të sigurojë aplikimin e njëtrajtshëm te fondatinës dhe kremrave BB. Nuk krijon vija ne aplikim, nuk thith produkt, pa lateks dhe ka veti antibakteriale. Perpara perdorimit lageni me uje, shtrydheni fortdhe me pas aplikoni produktin tuaj kozmetik. Pasi te keni mbaruar lajeni sfungjerin me sapunin Glov Magnet, lereni te thahet dhe riperdoreni.
  • 3 GLOV Moon Pads tampone të ripërdorshme, falë të cilave mund ta lani make-up-in tuaj sa hap e mbyll sytë duke përdorur vetëm ujë! Te përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
  • Zëvendësojini ato me të reja çdo 3 muaj dhe lajini në lavatrice ne çantën e larjes GLOV
  • Seti është i paketuar në një çantë të vogël kozmetike rozë, e cila do të jetë e përkryer për përdorim të përditshëm. Mund të vendosni të gjithë aksesorët tuaj të preferuar në të.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro