BIGGER THE BETTER FOAM SHAMPOO

2200 Lekë

  • Me ekipin tonë profesional, ne kemi zhvilluar një shampo me aerosol, me Balte Minerale për të sjellë një mënyrë të re dhe inovative të pastrimit të butë të flokëve. Formati i shkumës është epik dhe zgjat dy herë më shumë sesa një shampo standarde, zvogëlon konsumin e ujit dhe jep volum ne floke
  • Formuluar me pastrues të butë pa sulfate që pastrojnë flokët dhe heqin papastërtitë, duke i dhene trup dhe vëllim flokeve, Seafoam është i njohur për thithjen e lagështisë.
  • Arome ekzotike. Ideale per floke te holle, te dobet dhe pa volum. Tundeni mire perpara perdorimit. Per rezultate me te mira perdoreni me konditioner Bigger the Better
BIGGER THE BETTER FOAM SHAMPOO

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro