POWER PRETZEL BROWN

800 Lekë

Eshte miku me i mire qe ju shoqeron ne aktivitetin tuaj sportiv, duke mbajtur floket mire pa ju krijuar siklet dhe bezdi. Rekomandohet per floke me shume volum, kacurrel, etj

  • Nuk lë shenje në flokët tuaj
  • Eshtë i papërshkueshëm nga uji
  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
  • Nuk krijon dhimbje koke
  • I testuar dermatologjikisht

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro